Mckanzie ; 30 Yıllık Jean Pantolon Tekstil üretimine 10 yıllık Mağazacılıktecrübesini de sığdıran Basmacılar Tekstil 2011 yılından itibaren aktif olarak e-ticaretkonusunda sektöründe iddialı bir başlangıca imza atmıştır. Moda’nın uzun soluklu maratonunda ipi göğüslemeyi hedefleyen Mckanzie sektörüne pozitif katkı oluşturma çabasının yanı sıra, sıradışı yeniliklerin ve yenilikçi moda anlayışının öncüsü olmayı hedeflemektedir. Mckanzie, heryerde bulamayacağınız markaların ürünlerine 7/24 ulaşmanızı sağlayan, modayı takip ederek sizlere stil önerileri sunan ve keyifli alışveriş deneyimi yaşamanızı amaçlayan bir firmadır.

 

Mutlu Müşteri
Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Mckanzie, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Mckanzie, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

 

Kalite Garantisi
Mckanzie.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
 

Güvenli Alışveriş
Mckanziecom, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Mckanzie.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR